KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664007
nr 1566 4007
Rosa Ekelund
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -88, "Cykeltur". Olja på duk, 42x33 cm, yttermått inklusive ram: 45x36 cm
Rosa Ekelund, svensk målare född 1933.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:16:31
100 kr
150 kr
200 kr